pomoc

Tu i Teraz

To projekt realizowany przez Dolnośląską Fundacje Onkologiczną na bezpłatną wizytę z pielęgniarką i/ lub psychoonkologiem to specjalny program wsparcia dla osób z chorobą nowotworową, oraz ich bliskich w którym znajdziesz zaproszenie na bezpłatną indywidualną wizytę pielęgniarsko-psychoonkologiczną.

Na wizytę z pielęgniarką i psychoonkologiem zapraszamy mieszkańców Świdnicy, osoby chorujące onkologicznie w trakcie diagnozy, na każdym etapie leczenia, ale także osoby w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia. Z wizyty mogą również skorzystać bliscy osób chorych.

Wizytę można zrealizować ONLINE lub w naszej siedzibie:

Medi-Lab Świdnica, ul. Dworcowa 5, gabinet nr 11

(po wcześniejszej rejestracji telefonicznej 537777205 lub mailowej biuro@dfo.swidnica.pl)

Wizyta pielęgniarsko-psychoonkologiczna trwa ok. 60 minut:

wizyta u pielęgniarki – rozmowa w zrozumieniu istoty choroby. Wsparcie w opanowaniu trudnych emocji oraz przykrych dolegliwości, jakie wywołuje choroba nowotworowa.

wizyta u psychonkoologa  – wsparcie psychologiczne, podczas którego możesz opowiedzieć o swoich trudnościach, a także zrozumiesz mechanizm powstawania nieodpowiednich nawyków.

Jesteś w trakcie leczenia onkologicznego lub zakończyłaś/eś terapię? A może ktoś bliski w Twoim otoczeniu właśnie rozpoczął walkę z nowotworem? POMÓŻ SOBIE lub BLISKIM.

Projekt otrzymał dofinansowanie z Gminy Miasto Świdnica, w ramach zadania publicznego o którym mowa w art.16 Ust.1 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. O działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, pod tytułem: ,, Tu i Teraz ” – Działania mające na celu wspieranie osób chorych, niepełnosprawnych, w wieku senioralnym i ich rodzin oraz promocję zdrowego stylu życia.

Komentarze zostały wyłączone.